Van het Bestuur

  • Van het bestuur
  • In de vorige clubmail heeft een oproep gestaan voor de rol van penningmeester en ledenadministrateur van onze vereniging. Voor de beide vacatures hebben zich meerdere geïnteresseerden gemeld. En ook voor andere rollen binnen onze vereniging melden zich steeds vaker kandidaten, in sommige gevallen uit eigen beweging zonder dat er een vacature is geplaatst. Het tekent de constructieve sfeer en de bereidheid om samen de schouders eronder te zetten. Zeker in de huidige tijd met drukke werkzaamheden is dat iets om als vereniging trots op te zijn.
  • Zie je ook mogelijkheden om bij te dragen aan een sterkere vereniging: neem contact op met het bestuur (secretaris@dedelftsehout.nl) of de betreffende commissie.
Geplaatst in Geen categorie.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.